Projekt – Záborská alej

Záborská Alej 1 – pojem, ktorý pozná snáď každý, kto v posledných rokoch hľadal bývanie v Prešovskom okrese. Je to jeden z našich prvých, veľmi úspešných developerských projektov, ktorý je zároveň aj naša pýcha a naša srdcovka 🙂 Že sa toto tvrdenie nevzďaľuje od pravdy hovorí  už viac ako 20 spokojných rodín. “Záborská Alej 1” nachádzajúca sa v obci Záborské, je vzdialená len 5km od Prešova. Dostupnosť MHD (len 150m), potravín (250m) a materskej škôlky (500m) sú neoceniteľné výhody tohto projektu. Jednotná architektúra a priateľská komunita robí z tohto projektu ideálne miesto pre život mladých rodín. Aktuálne vďaka dobudovanej kanalizácii dokončujeme pre Vás posledné 2 domy. V prípade záujmu nás kontaktujte.

Zaujal Vás projekt
Záborská Alej?

KONTAKTUJTE NÁS !

Projekt – Záborská alej 2 – Bungalovy

Už pri výstavbe 1. ulice Záborská Alej sme spozorovali trend požiadavky na jedno podlažné domy. 24 rodinných domov typu Bungalov Vás upúta priestranným  využitím priestorov v interiéri a možnosťou veľkej flexibility v prípade stavby domu na kľúč. Na pohľad 24x identický dom a z vnútra predsa každý iný, si našlo svojich spokojných majiteľov v rekordne krátkej dobe. Záborská Alej 2 je súbor moderných a ekonomických rodinných domov ideálnych pre mladé rodiny s deťmi. Dopyt po domoch tohto typu bol taký enormný, že identický dom ponúkame aj v možnosti výstavbe na kľúč na Vašom pozemku

Počet osôb     4-5
Počet izieb     4
Kúpeľne         2
Max. výška strechy 6.9 m
Zastavaná plocha   137 m2

Celková úžitková plocha 107 m2

Rekonštrukcia Rodinného Domu – Ľubotice

– Táto rozsiahla rekonštrukcia rodinného domu je veľmi špecifická stavba. Po jej dokončení bude stavba spĺňať najprísnejšie energetické normy. A stavba získa certifikát energetickej triedy A 0.

  Je navrhnutá a realizovaná z prémiových materiálov. Majitelia majú zmysel pre detail a pri návrhu tohto diela túto vlastnosť využili na maximum. Výsledkom je dokonalý projekt, podľa ktorého je pre nás radosť realizovať kompletnú výstavbu.

– Cieľom návrhu je rekonštrukcia a prestavba dvojpodlažného rodinného domu. Koncept návrhu spočíva v modernizácii objektu z exteriéru vrátane vytvorenia jednoduchej funkčnej prevádzky interiéru rodinného domu s krytou terasou pre celkovo 2-4 užívateľov. Stavba je navrhnutá a realizovaná z prémiových materiálov. Stavba je umiestnená v smere pohľadu na existujúcu parcelu a svojím charakterom a architektúrou zapadne do okolitej zástavby rodinných domov. Prislúchajúce úpravy a vizuálne stvárnenie stavby a jej okolia majú čitateľný spoločný rukopis, s dôrazom na čo najkratšiu a jednoduchú výstavbu na mieste, estetickosť a prispôsobenie sa charakteru okolia.

Odhadovaný termín dokončenia: 2Q/2021